x

  G Ü Ç L E N D İ R İ L M İ Ş   F O R M Ü L  

7454.jpg (570 KB)

Amino Asitler: Güçlü formüllü Halalles’in içerisinde bulundurduğu bir diğer amino asitler Arginin HCL, Sitrulin, Ornitin, Glukozamin HCL ve Piridoksin HCL, saç dökülmesiyle mücadelede ve saçın uzamasında önemli bir rol oynarlar.

Vitaminler: B3 (Niacinamide), B5 (Pro Vitamin), B7 (Biotin) Vitaminleri, Saç tellerinin beslenmesini ve saçın büyümesini yani uzamasını teşvik ederek, Sağlıklı ve parlak görünmesine yardımcı olur.

Besleyici Bakım Saç Kremi


Halalles bitkisel içerikli doğal saç kremi ile, daha sağlıklı ve etkili bir saç bakımı, daha pürüzsüz bir tarama deneyimi mümkün!


Organik içerikli Halalles Besleyici Saç Kremi; sülfat, SLS, SLES, alkol, paraben, parfüm gibi insan sağlığı için zararlı olabilecek maddeler içermez, %100 doğal içeriği ile sağlıklı bir saç bakım rutinini mümkün kılar. Dermatolojik olarak test edilmiş olan; saçınızın gerektiği şekilde beslenmesine, canlı ve parlak bir görünüm kazanmasına ve kolay taranmasına yardımcı olan bu ürün ile, saç bakımınızı gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.


Besleyici bakım saç kremi ürünümüz hakkında daha detaylı bilgi almak, içeriğine ve kullanım önerilerine göz atmak için ürün sayfasını ziyaret edebilir, güvenli online alışveriş imkânıyla 7/24 kolayca sipariş verebilirsiniz.


Daha detaylı bilgi ve iletişim için, Instagram sayfamız üzerinden bizlere dilediğiniz zaman yazabilirsiniz.

E-Duyuru

Kargo Hizmetleri:

+90 850 255 0 258
guvenli_tr-1
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.