x

İşlem Görmüş, Dökülen, Yağlı Saçlar İçin Şampuan

Saçların gereğinden fazla yağlanmasının birden fazla sebebi olabilir. Sebebi ne olursa olsun, yağlı saçlar için, bu saç tiplerine uygun özel şampuanlar ile bakım yapılması gerekmektedir. Aynı şeyi saç dökülmesi problemi için de söylemek mümkün. Eğer saçlarınız yağlıysa ve saç dökülmesi yaşıyorsanız, Halalles online mağazası sayfalarında, sizler için özel olarak hazırladığımız bakım seti ürününe göz atabilirsiniz.

Halalles 3’lü Set ile Dökülen Yağlı Saçlara Etkili Bakım

Halalles tarafından işlem görmüş, dökülme problemi olan yağlı saçlar için özel olarak üretilen 3’lü set ile, siz de saçlarınıza doğal bir bakım yapabilir, dökülme problemine karşı etkili bir çözüm bulabilirsiniz. Kategori sayfamız altında beğenilerinize sunulan ürün; bir adet saç kremi, bir adet dökülme karşıtı şampuan, bir adet de yağlı saçlara özel arındırıcı şampuan içermektedir.


SLS, SLES, sülfat, silikon, alkol, paraben, parfüm, tuz gibi cilde ve çevreye zarar verebilecek kimyasalları içermeyen, tamamen helal ve organik içerikli olan bu ürünler ile, yağlı ve dökülen saçlarınıza gerektiği gibi bakım yapabilirsiniz.


Ürünün detayları ve kullanım önerileri hakkında detaylı bilgi almak için, ilgili ürün sayfasına göz atabilir, dönemsel indirim avantajları ve güvenli online alışveriş imkânıyla yalnızca birkaç tıkla hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.