x

  G Ü Ç L E N D İ R İ L M İ Ş   F O R M Ü L  

7454.jpg (570 KB)

Amino Asitler: Güçlü formüllü Halalles’in içerisinde bulundurduğu bir diğer amino asitler Arginin HCL, Sitrulin, Ornitin, Glukozamin HCL ve Piridoksin HCL, saç dökülmesiyle mücadelede ve saçın uzamasında önemli bir rol oynarlar.

Vitaminler: B3 (Niacinamide), B5 (Pro Vitamin), B7 (Biotin) Vitaminleri, Saç tellerinin beslenmesini ve saçın büyümesini yani uzamasını teşvik ederek, Sağlıklı ve parlak görünmesine yardımcı olur.

İşlem Görmüş, Dökülen, Yağlı Saçlar İçin Şampuan

Saçların gereğinden fazla yağlanmasının birden fazla sebebi olabilir. Sebebi ne olursa olsun, yağlı saçlar için, bu saç tiplerine uygun özel şampuanlar ile bakım yapılması gerekmektedir. Aynı şeyi saç dökülmesi problemi için de söylemek mümkün. Eğer saçlarınız yağlıysa ve saç dökülmesi yaşıyorsanız, Halalles online mağazası sayfalarında, sizler için özel olarak hazırladığımız bakım seti ürününe göz atabilirsiniz.

Halalles 3’lü Set ile Dökülen Yağlı Saçlara Etkili Bakım

Halalles tarafından işlem görmüş, dökülme problemi olan yağlı saçlar için özel olarak üretilen 3’lü set ile, siz de saçlarınıza doğal bir bakım yapabilir, dökülme problemine karşı etkili bir çözüm bulabilirsiniz. Kategori sayfamız altında beğenilerinize sunulan ürün; bir adet saç kremi, bir adet dökülme karşıtı şampuan, bir adet de yağlı saçlara özel arındırıcı şampuan içermektedir.


SLS, SLES, sülfat, silikon, alkol, paraben, parfüm, tuz gibi cilde ve çevreye zarar verebilecek kimyasalları içermeyen, tamamen helal ve organik içerikli olan bu ürünler ile, yağlı ve dökülen saçlarınıza gerektiği gibi bakım yapabilirsiniz.


Ürünün detayları ve kullanım önerileri hakkında detaylı bilgi almak için, ilgili ürün sayfasına göz atabilir, dönemsel indirim avantajları ve güvenli online alışveriş imkânıyla yalnızca birkaç tıkla hemen sipariş verebilirsiniz.

E-Duyuru

Kargo Hizmetleri:

+90 850 255 0 258
guvenli_tr-1
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.