x

  G Ü Ç L E N D İ R İ L M İ Ş   F O R M Ü L  

7454.jpg (570 KB)

Amino Asitler: Güçlü formüllü Halalles’in içerisinde bulundurduğu bir diğer amino asitler Arginin HCL, Sitrulin, Ornitin, Glukozamin HCL ve Piridoksin HCL, saç dökülmesiyle mücadelede ve saçın uzamasında önemli bir rol oynarlar.

Vitaminler: B3 (Niacinamide), B5 (Pro Vitamin), B7 (Biotin) Vitaminleri, Saç tellerinin beslenmesini ve saçın büyümesini yani uzamasını teşvik ederek, Sağlıklı ve parlak görünmesine yardımcı olur.

İşlemsiz, Dökülen, Yağlı Saçlar İçin Şampuan

Beslenme alışkanlıklarından saçlara sık dokunmaya, yanlış şampuan seçiminden gereğinden fazla yıkamaya kadar çok sayıda sebebi olabilecek saç yağlanması, pek çok kişinin şikayetçi olduğu bir problem. Eğer saçlarınızda yağlanma problemi varsa, saç derinizi gerektiği şekilde temizleyecek ve yağlanmayı geciktirecek bir şampuan tercihi yapmanız yerinde olacaktır.


Saç dökülmesinin de genetik, yaşlanma, hormonal değişimler gibi çeşitli pek çok nedeni olabilir. Saç dökülmesi yaşayan kullanıcılar da, saç dökülmesi karşıtı şampuanlar ile bu probleme etkili bir çözüm bulabilir.


Eğer saçlarınız yağlı bir yapıya sahipse ve dökülme problemi yaşıyorsanız, ihtiyacınız olan bakımı Halalles işlemsiz, dökülen yağlı saçlar için ikili set ile yapabilirsiniz!

Dökülen Yağlı Saçlar İçin İdeal Bakım: Halalles İkili Şampuan Seti

Halalles dökülen yağlı saçlar için ikili set, bir adet saç dökülmesi karşıtı şampuan, bir adet de arındırıcı şampuandan oluşuyor. Saç dökülmesi karşıtı şampuan saç yapısını güçlendirir ve bu sayede saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Setteki bir diğer ürün olan arındırıcı şampuan ise, kafa derisini derinlemesine temizler, böylelikle saçların yağlanma sürecini yavaşlatır. SLS, SLES, sülfat, silikon, alkol, paraben, parfüm, tuz gibi cilde ve çevreye zarar verebilecek kimyasalları barındırmayan bu organik ve vegan ürünler ile siz de saç bakımınızı gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.


Ürünler ve kullanım önerileri hakkında detaylı bilgi almak için ilgili ürün sayfasına göz atabilir, dilediğiniz zaman setimizi online olarak yalnızca birkaç tıkla sipariş verebilirsiniz.

E-Duyuru

Kargo Hizmetleri:

+90 850 255 0 258
guvenli_tr-1
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.