x

  G Ü Ç L E N D İ R İ L M İ Ş   F O R M Ü L  

7454.jpg (570 KB)

Amino Asitler: Güçlü formüllü Halalles’in içerisinde bulundurduğu bir diğer amino asitler Arginin HCL, Sitrulin, Ornitin, Glukozamin HCL ve Piridoksin HCL, saç dökülmesiyle mücadelede ve saçın uzamasında önemli bir rol oynarlar.

Vitaminler: B3 (Niacinamide), B5 (Pro Vitamin), B7 (Biotin) Vitaminleri, Saç tellerinin beslenmesini ve saçın büyümesini yani uzamasını teşvik ederek, Sağlıklı ve parlak görünmesine yardımcı olur.

İşlem Görmüş, Dökülen, Kuru Saçlar İçin Şampuan

Saç kuruluğu genetik olabileceği gibi, saç şekline bağlı olarak da ortaya çıkabilir- örneğin kıvırcık, kabarık saçlar kurumaya daha meyillidir. Bunların yanı sıra, saçlara sıklıkla uygulanan maşa, boya, fön gibi uygulamalar da kuruluğa sebebiyet verebilir.


Kuru saçlara sahip kullanıcılar, saçlarına etkili bir bakım yapmak için kuru saçları gerektiği şekilde besleyecek bir şampuan tercihinde bulunmalıdır. Eğer saç dökülmesi problemi yaşıyorsanız ve saçlarınız aynı zamanda kuruysa; işlem görmüş dökülen kuru saçlar için özel olarak hazırladığımız saç bakım setini keşfedebilirsiniz.

Dökülen Kuru Saçlara Halalles 3’lü Set ile İdeal Bakım

Halalles 3’lü set; bir adet dökülme karşıtı şampuan, bir adet kuru saçlara özel şampuan, bir adet de saç kreminden oluşmaktadır. Saç dökülmesi karşıtı şampuan, dökülen saçlara gerekli bakımı yapmanızı mümkün kılar. Kuru saçlar için şampuan; saç derisinin nem dengesini sağlar, canlılığını kaybetmiş saçların doğal ışıltı ve yumuşaklığını kazanmasına yardımcı olur. Besleyici saç kremi ise saçların daha rahat taranmasına, parlak ve canlı görünmesine katkı sağlar.


Özellikle de kozmetik ürünlerde kimyasal barındırmayan alternatiflere yönelen kullanıcıların gönül rahatlığıyla tercih edebileceği; SLS, SLES, sülfat, silikon, alkol, paraben, parfüm, tuz gibi zararlı bileşenleri içermeyen, helal ve organik içerikli olan bu seti kullanarak kuru ve dökülen saçlarınıza ihtiyaçları olan bakımı yapabilirsiniz.


Bakım setinin detayları ve ürünlerin kullanım önerileri hakkında bilgi almak için ürün sayfasına göz atabilirsiniz. Güvenli online alıveriş imkânından ve dönemsel indirimlerden yararlanarak, Halalles 3’lü seti 7/24 kolayca sipariş verebilirsiniz.

E-Duyuru

Kargo Hizmetleri:

+90 850 255 0 258
guvenli_tr-1
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.