x

Bebek Şampuanı


Bebeklerin hassas ciltleri, düzenli olarak kullanılacak hijyen ürünlerinde de ekstra hassasiyet gerektirir. Piyasadaki pek çok üründe mevcut olan yapay kokular yani parfümler, renklendiriciler, sülfat, SLS, SLES, alkol, paraben, parfüm gibi maddeler insanların cilt sağlığı için risk taşıyabildiğinden, özellikle de narin yapılı bebeklerin kişisel bakımında olabildiğince doğal ve parfüm içermeyen ürünlerin kullanılması önem taşımaktadır.


Halalles’in organik içerikli ürün yelpazesinin bir parçası olan bebek şampuanı, bebeklerinizin saçlarını yıkarken gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz, dermatolojik olarak test edilip onaylanmış güvenli bir ürün olarak beğenilerinize sunuluyor. Göz yakmayan, saç ve saç derisini olabildiğince hassas bir şekilde temizleyen ve nem dengesinin sağlanmasına yardımcı olan bu doğal bebek şampuanını tercih ederek siz de bebeğinizin kişisel temizliğini içiniz rahat bir şekilde sağlayabilirsiniz.


Ürünümüz, içeriği ve kullanım önerileri hakkında ayrıntılı bilgi almak için ürün sayfasını ziyaret edebilir, güvenli online alışveriş imkânıyla 7/24 internet üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz!


Daha detaylı bilgi ve iletişim için, Instagram sayfamız üzerinden bizlere dilediğiniz zaman yazabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.