x

  G Ü Ç L E N D İ R İ L M İ Ş   F O R M Ü L  

7454.jpg (570 KB)

Amino Asitler: Güçlü formüllü Halalles’in içerisinde bulundurduğu bir diğer amino asitler Arginin HCL, Sitrulin, Ornitin, Glukozamin HCL ve Piridoksin HCL, saç dökülmesiyle mücadelede ve saçın uzamasında önemli bir rol oynarlar.

Vitaminler: B3 (Niacinamide), B5 (Pro Vitamin), B7 (Biotin) Vitaminleri, Saç tellerinin beslenmesini ve saçın büyümesini yani uzamasını teşvik ederek, Sağlıklı ve parlak görünmesine yardımcı olur.

İşlemsiz, Dökülen, Kuru Saçlar İçin Şampuan

Saç bakım ürünlerinin seçiminde, saçların tipine ve karşılaşılan sorunlara göre hareket etmek büyük önem taşıyor. Örneğin pek çok kişinin yaşadığı, genetikten saç tipine kadar çeşitli farklı nedenleri olabilecek kuru saç problemi için, saçın nem dengesini yerine getirecek, saçları gerektiği şekilde besleyecek ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Benzer bir şekilde, saçlarda dökülme problemi yaşanıyorsa -dökülme tipine de bağlı olarak- saç dökülmesi karşıtı ürünlere ağırlık verilmesi tavsiye ediliyor.


Eğer siz de dökülme problemi olan kuru saçlarınıza daha iyi bir bakım yapmak istiyorsanız; kimyasal içermeyen, tamamen organik ve vegan içerikli Halalles 2’li seti tercih edebilirsiniz.

Dökülen, Kuruyan Saçlarınızı Halalles 2’li Set ile Gerektiği Gibi Besleyin

Halalles tarafından işlem görmemiş kuru, dökülen saçlar için özel olarak üretilen bu set, bir adet saç dökülmesi karşıtı şampuan, bir adet de kuru saçlar için şampuandan oluşuyor. Saç dökülmesi karşıtı şampuan, farklı sebeplerden dolayı dökülen saçlara etkili bir bakım yapıp dökülme problemiyle başa çıkmanıza destek olurken, kuru saçlar için besleyici şampuan da; saç derisinin nem dengesini düzenliyor, canlılığını yitiren kurumuş saçlara yumuşaklık, ve canlı bir görünüm kazandırıyor.


Ürünlerin içerikleri ve kullanım şekilleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için, ürün sayfamıza göz atabilirsiniz. Seti satın almak için, güvenli online alışveriş imkânından ve dönemsel indirimlerden faydalanarak online mağazamızdan kolayca sipariş verebilirsiniz.

E-Duyuru

Kargo Hizmetleri:

+90 850 255 0 258
guvenli_tr-1
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.