x

  G Ü Ç L E N D İ R İ L M İ Ş   F O R M Ü L  

7454.jpg (570 KB)

Amino Asitler: Güçlü formüllü Halalles’in içerisinde bulundurduğu bir diğer amino asitler Arginin HCL, Sitrulin, Ornitin, Glukozamin HCL ve Piridoksin HCL, saç dökülmesiyle mücadelede ve saçın uzamasında önemli bir rol oynarlar.

Vitaminler: B3 (Niacinamide), B5 (Pro Vitamin), B7 (Biotin) Vitaminleri, Saç tellerinin beslenmesini ve saçın büyümesini yani uzamasını teşvik ederek, Sağlıklı ve parlak görünmesine yardımcı olur.

İşlem Görmüş, Dökülen, Normal Saçlar İçin Şampuan

Saç dökülmesi, günümüzde kadın – erkek pek çok kişinin yaşadığı bir problem. Genetikten hamilelik sonrası hormon değişimlerine ve çeşitli rahatsızlıklara kadar pek çok sebebi olan bu durumla baş edebilmek için önerilen yöntemlerden bir tanesi de saç dökülmesine karşı şampuanları kullanmak.


Online mağazamız sayfalarında, Halalles tarafından dökülen saçlar için özel olarak geliştirilmiş ikili saç bakım setimizi keşfedebilir, dökülen saçlarınıza etkili bir bakım yapabilirsiniz.

Halalles 2’li Set ile Dökülen Saçlara Etkili Bakım

Halalles’in işlem görmüş dökülen normal saçlar için ürettiği ikili set, bir adet dökülme karşıtı şampuan ve bir adet de besleyici saç bakım kreminden oluşuyor. Dökülme karşıtı şampuan dökülen saçlarınızı gerektiği şekilde beslerken, saç kremi de saçların canlılık kazanmasına yardımcı oluyor, daha güzel bir görünüm sağlarken aynı zamanda tarama performansına da katkı sağlıyor. Bu ürünleri kullanarak, siz de saçlarınıza ihtiyaç duydukları bakımı sağlayabilirsiniz.


Halalles ikili saç bakım seti hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve ürünlerin kullanım önerilerine göz atmak için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Güvenli online alıveriş imkânından ve dönemsel indirimlerden yararlanarak, ürünümüzü yalnızca birkaç tıkla kolayca sipariş edebilirsiniz.

E-Duyuru

Kargo Hizmetleri:

+90 850 255 0 258
guvenli_tr-1
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.