x
1 dakika 20.10-1.jpg (193 KB)

ORGANİK & HELAL & VEGAN
İÇERİKLİ GARANTİ
Sülfat, SLS, SLES, Silikon
Alkol, Paraben, Parfüm, Tuz
içermemektedir.


HALALLES, Organik, Helal ve Vegan içerikli ürünlerini özellikle Hayvanlar Üzerinde Test Etmeden üretmeyi ve bu kazanımlarını da müşterilerine “farkındalık” olarak yansıtmayı ilke edinmiştir.

FARKINDA MISINIZ?

Saç Dökülmesine Karşı Şampuanlar


Saç dökülmesi ile doğal yollardan savaşın!


Günümüzde pek çok kadının şikayetçi olduğu saç dökülmesi problemini, doğru bakım ürünlerinin kullanılması ile minimuma indirmek mümkün. Hassas içerikli doğal ürün yelpazesi ile sizlere sağlıklı bir kişisel bakım rutini oluşturma imkânı sunan Halalles, saç dökülmesine çözüm olarak ürettiği organik şampuan çeşitleri ile bu probleme karşı etkin bir çözüm öneriyor!


Her Saç Tipine Uygun, Saç Dökülmesine İyi Gelen Şampuanlar


Halalles’in ürün kataloğunda beğenilerinize sunulan saç dökülmesine karşı şampuan çeşitleri, tüm dökülen saç tiplerinin yanı sıra kadınlarda doğum öncesi ve sonrası saç dökülmesine karşı da etkili ürünler olarak ön plana çıkıyor. Dökülen yağlı saçlar için şampuan, dökülen kuru saçlar için şampuan ve genel dökülme karşıtı olacak şekilde üç gruba ayrılan bu ürünler, dermatolojik olarak test edilmiş olup; sülfat, SLS, SLES, alkol, paraben, parfüm gibi insan vücudu için sakıncalı olabilecek bileşenleri içermemekte, başka bir deyişle saç dökülmesi problemi ile bitkisel ve doğal yoldan savaşmanıza imkân tanımaktadır.


Kadınlarda saç dökülmesini engellemeye yardımcı olmak için ürettiğimiz şampuan çeşitleri, içerikleri, kullanım önerileri gibi konularda daha ayrıntılı bilgi almak için ilgili ürün sayfalarımıza göz atabilir, size en uygun ürünleri güvenli online alışveriş imkânıyla 7/24 yalnızca birkaç tıkla sipariş verebilirsiniz. Size en uygun ürünlerin ne olduğu konusunda emin olamıyorsanız, sağ alt köşedeki sohbet penceresindeki soruları yanıtlayarak yardım alabilirsiniz.


Daha detaylı bilgi ve iletişim için, Instagram sayfamız üzerinden bizlere dilediğiniz zaman yazabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.