x
1 dakika 20.10-1.jpg (193 KB)

ORGANİK & HELAL & VEGAN
İÇERİKLİ GARANTİ
Sülfat, SLS, SLES, Silikon
Alkol, Paraben, Parfüm, Tuz
içermemektedir.


HALALLES, Organik, Helal ve Vegan içerikli ürünlerini özellikle Hayvanlar Üzerinde Test Etmeden üretmeyi ve bu kazanımlarını da müşterilerine “farkındalık” olarak yansıtmayı ilke edinmiştir.

FARKINDA MISINIZ?

Boyalı Saçlar İçin Saç Dökülmesine Karşı Şampuanlar 

Saç dökülmesi her ne kadar daha çok erkeklere özgü bir problem gibi algılansa da, günümüzde birçok kadın da bu sorundan şikayetçi. Eğer saçlarınınız boyalıysa ve saç dökülmesi problemi yaşıyor ya da bu riski taşıdığınızı düşünüyorsanız, online kataloğumuzda tamamen doğal hammaddeler ile formüle edilmiş, boyalı saçlar için özel olarak üretilmiş, saç dökülmesine karşı etkin bir bakım sunan şampuan çeşitlerini keşfedebilirsiniz!

 

Saç Dökülmesine İyi Gelecek Şampuan Çeşitleri 

Halalles’in organik içerikli ürünlerden oluşan online kataloğunda beğenilerinize sunulan, boyalı saçlar için uygun, saç dökülmesine karşı şampuan çeşitleri, dökülen kuru saçlar ve dökülen yağlı saçlar için olmak üzere iki ana gruba ayrılıyor. Dermatolojik olarak test edilmiş olan bu ürünler; sülfat, SLS, SLES, alkol, paraben, parfüm gibi cildiniz için risk oluşturabilecek yapay bileşenleri içermiyor, doğumdan sonra da dahil olmak üzere farklı tip saç dökülmeleri ile tamamen doğal yollardan mücadele etmenizi mümkün kılıyor.


Siz de işlem görmüş, dökülen ya da dökülme riski olan saçlarınız için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz saç dökülmesi karşıtı şampuanlarımızı ürün sayfalarında detaylı bir şekilde inceleyebilir; ürünlerin içerikleri, kullanım önerileri gibi konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kendinize uygun bulduğunuz ürünleri güvenli online alışveriş imkânıyla dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden kolayca sipariş vermeniz mümkün. Ayrıca size en uygun ürün önerileri için sağ alt köşedeki sohbet penceresindeki soruları yanıtlayabilir, detaylı bilgi ve iletişim için ise Instagram sayfamız üzerinden bizlere dilediğiniz zaman yazabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.