x
   2. Sete Özel Sepette Sürpriz İndirim Kodu; BCA1531
   Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsizdir
   86586856-1.jpg (233 KB)


   T Ü M   Ü R Ü N L E R   

   Ö Z E L   S İ L İ N D İ R   K U T U L A R   İ Ç İ N D E    

   G Ü V E N L E   G Ö N D E R İ L M E K T E D İ R  


   kurdela1.jpg (221 KB)


   O R G A N İ K   &   H E L A L   &   V E G A N   

   İ Ç E R İ K L İ   G A R A N T İ    


   9879877.jpg (470 KB)


   H A L A L L E S   M A R K A S I

    V E G A N,   C R U E L T Y - F R E E,   P E T A   H A Y V A N

   H A K L A R I   O R G A N İ Z A S Y O N U   Ü Y E S İ D İ R


   1mesaj.jpg (99 KB)

   1mesaj.jpg (99 KB)

   1mesaj.jpg (99 KB)

   1mesaj.jpg (99 KB)

   1mesaj.jpg (99 KB)

   1mesaj.jpg (99 KB)


   K A D I N L A R A   Ö Z E L   


    S A Ç   D Ö K Ü L M E S İ N E   K A R Ş I   

   Ş A M P U A N L A R


   Saçlarınıza en uygun ürünün hangisi olduğundan emin değilseniz, sağ tarafta bulunan yeşil whatsApp üzerinden bizlere yazarak saç yapınıza en uygun ürünlerimizi sizlere önerebilir, Markamız ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve her konuda iletişim için ise, Instagram sayfamız üzerinden de bizlere dilediğiniz zaman yazabilirsiniz


   8568585.jpg (101 KB)

   Yaz Ayları İçin Saç Bakım İpuçları

   Güneş ışınları sağlığımız için faydalı ve gerekli olsa da, belli bir miktardan ötesi cildimiz için olduğu gibi saçlarımız için de zararlı olabilir. Tuzlu deniz suyunun ve klorlu havuz suyunun da saçlar için yıpratıcı olabileceğini düşünürsek, yaz aylarında -özellikle de tatile gidenler için- saçlar kısa sürede sönük, yıpranmış bir hal alabilir. Tabii ki güneşli günlerde de saçlarımızı olabildiğince canlı ve sağlıklı tutmak için yapabileceklerimiz mevcut. Yazının geri alanında, yaz aylarında uygulayabileceğiniz saç bakım ipuçlarını bulabilirsiniz.

   Saç Spreyi, Jöle ya da Köpük… Sizin İçin İdeal Ürün Hangisi?

   Saç spreyi, jöle ve köpük saçlarına şekil vermek isteyen kadın – erkek hemen her yaştan pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen ve düzenli olarak kullanılan ürünler. Peki doğru şekilde kullanıldığında üçü de etkili sonuçlar verebilen bu ürünler birbirleriyle kıyaslandığında nasıl bir tablo çıkıyor, hangi şekilde kullanılmaları daha uygun ve hangisi sizin için ideal? Bu sorunun cevabını yazının geri kalanında bulabilirsiniz.

   Daha Sağlıklı Saçlar İçin Önemli 4 Vitamin

   Doğru beslenmek ve belli başlı vitaminleri gerektiği miktarlarda almak, vücudumuzun geneli için olduğu gibi saçlarımız için de oldukça önemli. Öyle ki, saç dökülmesine sebep olabilecek pek çok faktörden bir tanesinin de yetersiz beslenme olduğu düşünülmektedir. Bu blog yazımızda, saçlarınızın sağlığı için önemli olan -aynı zamanda genel sağlığınız için de yeterli miktarda almanız gereken- 4 temel vitaminden bahsedeceğiz.

   Kış Ayları İçin Saç Bakım Önerileri

   Yaz aylarında deniz, havuz ve güneşin saçları yıprattığı gibi kış aylarında da kuru ve soğuk hava saçlarınızın eski parlaklığını kaybetmesine sebep olabilir. Kış aylarında rüzgâr, yağmur ve soğuk gibi sert hava koşullarıyla iç mekânlardaki sıcak hava arasındaki değişim saçlarınıza nemini kaybettirebilir. Bu durum da daha kuru ve kırılgan saçlara neden olur. Saçlarınızın parlaklığını ve yumuşaklığını kaybettiği bu aylarda kabarık, kuru ve elektriklenmiş saç görüntüsünden kurtulmak istiyorsanız saç bakımınıza ekstra özen göstermeniz şarttır. Bu içeriğimizde, kış aylarında uygulayabileceğiniz saç bakım önerilerimizi bulabilirsiniz.

   Saçlarınıza Zarar Veren 5 Şey

   İyi saç bakımı, yalnızca doğru ürün tercihlerinden ibaret değil. Stil tercihlerinden saçımıza yaptığımız/yaptırdığımız uygulamalara ve yıkama alışkanlıklarımıza kadar saçlarımızın sağlığına etki eden pek çok faktör var ve yanlış kararlar vererek farkında bile olmadan saçlarımıza zarar vermemiz gayet mümkün. Bu blog yazımızda, saç sağlığınız için zararlı olabilecek etkenler arasından öne çıkanlara değindik.

   İşte saçlarınıza zarar veren 5 şey:

   Saçlarda Kepek Oluşumu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

   Kepek, çok ciddi bir durum olmasa da pek çok kişinin yaşadığı ve özellikle de görsel açıdan bazen son derece rahatsız edici olabilen bir problem. Bu blog yazımızda, kepekten, neden oluştuğundan ve gidermek için yapılabileceklerden kısaca bahsettik.

   1 2   Saçlarınızı doğal ve etkili bir bakım rutini ile besleyip güçlendirin!

   Online mağazamızda, sağlıklı bir saç bakımını mümkün kılacak bitkisel içerikli formüller ile üretilmiş, her saç tipine uygun şampuan ve saç bakım kremleri yer almaktadır. Ana kategorilerimiz:

   • İşlemsiz Saçlar İçin Saç Dökülmesine Karşı Şampuanlar – Özellikle kadınlarda doğum sonrası saç dökülmesine iyi gelecek; normal, yağlı veya kuru saçlar için özel olarak üretilmiş saç dökülmesi karşıtı şampuanlar.

   • İşlem Görmüş Saçlar İçin Saç Dökülmesine Karşı Şampuanlar
    – İşlem görmüş dökülen saçlar için uyumlu dökülme karşıtı şampuanlar.

   • Bebek Şampuanı
    – Bebeklerin narin cilt yapısı göz önüne alınarak üretilmiş; göz yakmayan, hassas bir bakım sunan, nem dengesinin sağlanmasına yardımcı bebek şampuanları.

   • Saç Kremleri
    – Daha pürüzsüz bir saç tarama deneyimini mümkün kılacak, saçların gerektiği şekilde beslenmesine ve canlılık – parlaklık kazanmasına yardımcı olacak saç kremleri.

   • Tekli Ürünler
    – Arındırıcı şampuan, besleyici şampuan, besleyici bakım saç kremi gibi spesifik ürünler.

   Kataloğumuzda beğenilerinize sunulan tüm ürünlerimiz dermatolojik olarak test edilmiş olup; sülfat, SLS, SLES, alkol, paraben, parfüm gibi cildinize zarar verebilecek herhangi bir kimyasal barındırmamaktadır ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.