HALALLES NEDİR ?

Halal (Kurallara ve geleneklere uygun demektir.) Burada kurallara uygundan kasıt ise içeriksel olarak GMO, DEA, MEA, PEG, SLS, SLES, sülfat, alkol, paraben, silikon, fenoksietanol, parfüm ve üre yani insan sağlığına ve vücuduna zarar veren kimyasalların olmamasıdır.

Halalles; ingilizce, almanca ve fransızca anlamlar içeren global bir isimdir.

*Hal-all-es (ingilizce "all" kelimesi hepsi anlamına gelmektedir yani hepsi geleneklere uygun demektir.

*Hal-alles (almanca "alles" kelimesi hepsi demektir yani ingilizce anlamı gibi almancada da hepsi kurallara uygun demektir.

*Halal-les (fransızca "LesHalal" yine aynı anlama gelmektedir.)

İş Fikrinin Çıkış Gerekçeleri

Bulunmuş olduğumuz ortam organik, helal ve vegan hassasiyeti olan tüketicileri çok zor durumda bırakmaktadır.

Tüketiciler bu konularda çok hassas davranmalarına rağmen neler kullandıklarını tam olarak elbette bilememekteler. Halalles, özellikle bu hassas süreçte; Organik, Helal ve Vegan Sertifikalı ürünleri ile mevcut güveni bir araya getirerek, potansiyel tüketicinin mecburiyetini yıkmak adına bu projeyi düşünmüştür. Ürünler, hayvanlar üzerinde kesinlikle test edilmez ve tamamı dermatolojik testlerden geçmektedir.

Perakende mağazalarınız var mı?

Hayır. Çoğunlukla doğrudan e-ticaret mağazamızda satış yapmaktayız.  Çevrimiçi satmanın güzelliği,  dünyadaki binlerce insana ulaşabilmemiz ve en iyi şekilde kendimizi ifade etmemizi sağlayacaktır.

ORGANİK & HELAL & VEGAN
SERTİFİKALI GARANTİ
SLS, SLES, MEA, PEG,
GMO, DEA,
sülfat, alkol, paraben, silikon 
fenoksietanol, parfüm ve üre

içermemektedir.


HALALLES, Organik, Helal ve Vegan Sertifikalı ürünlerini özellikle Hayvanlar Üzerinde Test Etmeden üretmeyi ve bu kazanımlarını da müşterilerine “farkındalık” olarak yansıtmayı ilke edinmiştir.

FARKINDA MISINIZ?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.