Dökülme Karşıtı Şampuan

Normal saçlarda saç dökülmesi için şampuan 300ml
ÇOK YAKINDA

Dökülme Karşıtı Şampuan

Normal saçlarda saç dökülmesi için şampuan 300ml
● Zengin içeriğe sahip şampuan, saç yapısının güçlendirilmesini destekler, saç dökülmesine karşı azaltmaya ve önlemeye yardımcı olur. 

 Eğer saçlarınızda işlem var ise, Halalles Besleyici Saç Kremi ile birlikte kullanılmasını öneririz.

● Saçlarınızı ıslatın. 1 kere 1TL büyüklüğünde avcunuza dökün. Ürünü ellerinizin arasında ovuşturarak seyreltin, hemen sonra ıslak saçınıza uygulayın ve durulayın.

SLS, SLES, Sülfat, Silikon, Alkol, Paraben, Parfüm, Tuz içermemektedir.

● Dermatolojik test edilmiştir.

● Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

İÇİNDEKİLER

Aqua, Lavandula Angustifolia Flower Water*, Sodium Cocoamphoacetate, Lauryl Glucoside, Myrtus Communis Leaf Water*, Thymus Vulgaris Leaf Water*, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Sodium Cocoyl Glutamate, Coco-Glucoside, Butyrospermum Parkii Butter*, Sodium Astrocaryum Murumuruate*, Glycerin*, Allium Sativum Extract, Thymus Vulgaris Leaf Extract*, Glyceryl Oleate, Thymus Vulgaris Oil*, Xylityl Sesquicaprylate.

*Organik tarımdan gelen içerik.74,40 TL
74,40 TL
Kampanya
74,40 TL
İçindekiler

Zengin içeriğe sahip şampuan, saç yapısının güçlendirilmesini destekler, saç dökülmesine karşı engellemeye ve önlemeye yardımcı olur. 

 Eğer dökülen saçlarda işlem var ise, Halalles Besleyici Saç Kremi ile birlikte kullanılmasını öneririz.

● SLS, SLES, Sülfat, Silikon, Alkol, Paraben, Parfüm, Tuz içermemektedir.


● Dermatolojik test edilmiştir.

● Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Ürün Detay
Aqua, Lavandula Angustifolia Flower Water*, Sodium Cocoamphoacetate, Lauryl Glucoside, Myrtus Communis Leaf Water*, Thymus Vulgaris Leaf Water*, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Sodium Cocoyl Glutamate, Coco-Glucoside, Butyrospermum Parkii Butter*, Sodium Astrocaryum Murumuruate*, Glycerin*, Allium Sativum Extract, Thymus Vulgaris Leaf Extract*, Glyceryl Oleate, Thymus Vulgaris Oil*, Xylityl Sesquicaprylate.

*Organik tarımdan gelen içerik.
Kullanım Talimatı
Saçlarınızı ıslatın. 1 kere 1TL büyüklüğünde avcunuza dökün. Ürünü ellerinizin arasında ovuşturarak seyreltin, hemen sonra ıslak saçınıza uygulayın ve durulayın.
ORGANİK & HELAL & VEGAN
İÇERİKLİ GARANTİ
Sülfat, SLS, SLES, Silikon
Alkol, Paraben, Parfüm, Tuz
içermemektedir.


HALALLES, Organik, Helal ve Vegan içerikli ürünlerini özellikle Hayvanlar Üzerinde Test Etmeden üretmeyi ve bu kazanımlarını da müşterilerine “farkındalık” olarak yansıtmayı ilke edinmiştir.

FARKINDA MISINIZ?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.