ORGANİK & HELAL & VEGAN
İÇERİKLİ GARANTİ
Sülfat, SLS, SLES,
Alkol, Paraben, Parfüm
içermemektedir.


HALALLES, Organik, Helal ve Vegan içerikli ürünlerini özellikle Hayvanlar Üzerinde Test Etmeden üretmeyi ve bu kazanımlarını da müşterilerine “farkındalık” olarak yansıtmayı ilke edinmiştir.

FARKINDA MISINIZ?

İşlem Görmüş Saçlar İçin Saç Dökülmesine Karşı Şampuanlar


Saç dökülmesi her ne kadar daha çok erkeklere özgü bir problem gibi algılansa da, günümüzde birçok kadın da bu sorundan şikayetçi. Eğer siz de saç dökülmesi problemi yaşıyor ya da bu riski taşıdığınızı düşünüyorsanız, online kataloğumuzda organik hammaddeler ile formüle edilmiş, saç dökülmesine karşı etkin bir bakım sunan şampuan çeşitlerini keşfedebilirsiniz!


Doğum Sonrası Saç Dökülmesine İyi Gelecek Şampuanlar

Halalles’in organik ürünlerden oluşan online kataloğunda beğenilerinize sunulan, işlem görmüş saçlar için özel olarak üretilmiş saç dökülmesine karşı şampuan çeşitleri, dökülen kuru saçlar ve dökülen yağlı saçlar için olmak üzere iki ana gruba ayrılıyor. Dermatolojik olarak test edilmiş olan bu ürünler; sülfat, SLS, SLES, alkol, paraben, parfüm, tuz gibi cildiniz için risk oluşturabilecek yapay bileşenleri içermiyor, saç dökülmesi sorunu ile tamamen doğal yollardan mücadele etmenizi mümkün kılıyor.


Siz de işlem görmüş, dökülen ya da dökülmeye yatkın olan saçlarınız için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz saç dökülmesi karşıtı şampuanlarımızı ürün sayfalarında detaylı bir şekilde inceleyebilir; ürünlerin içerikleri, kullanım önerileri gibi konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kendinize uygun bulduğunuz ürünleri güvenli online alışveriş imkânıyla dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden kolayca sipariş vermeniz mümkün. Ayrıca öneri almak için sağ alt köşedeki sohbet penceresindeki soruları yanıtlayabilir, detaylı bilgi ve iletişim için ise Instagram sayfamız üzerinden bizlere dilediğiniz zaman yazabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.